nida-milki

• autor: admin, 2012-09-22 20:43

Kolejna wyjazdowa porażka:

MKS Ruciane-Nida  3-1 Olimpia Miłki

Pogoda tego dnia była bardzo dobra do rozgrywania zawodów. Temperatura około 16 stopni nie przeszkadzała piłkarzom. Pierwsze 10 minut to wyrównana gra obu drużyn, które czekały na "odkrycie" się przeciwnika. Kolejne minuty to dominacja gospodarzy, którzy tworzyli bardzo groźne akcje. Dwie z nich zakończyły się bramkami. Do przerwy 2-0. Po przerwie , w 46 minucie kontaktowego gola dla gości zdobywa Dawid Jarocki, który strzałem po długim rogu pokonuje zasłoniętego w zamieszaniu bramkarza gospodarzy. 2-1. Olimpia próbowała odzyskać stratę i grała na szybszych obrotach, lecz w 60 minucie sędzia dyktuje rzut karny dla gospodarzy. Obrońca Olimpii czysto trafił w piłkę przy wślizgu, zaś arbiter uznał to jako faul. Gospodarze pewnie wykorzystują jedenastkę, ustalając wynik tego spotkania, po czym kontrolują grę do końca meczu.

Sytuacja Olimpii Miłki nie jest ciekawa, gdyż po pięciu kolejkach (w tym pauza) mają 1 pkt. Terminarz trzech kolejnych meczy wyjazdowych pod rząd również nie sprzyjał Olimpijczykom, miejmy nadzieję że powalczą na własnym stadionie w kolejnym meczu.

• Komentarzy [36]
  • czytano: [1966]

autor: ~andrew 2012-09-23 23:21:37

avatar cały czas śledzę tą stronę i zauważam brak komentarzy.a szkoda bo,dyspozycja jaka prezentuje olimpia nie jest delikatnie mowiąc najwyższa.mam pytanie do trenera z czego to wynika.wiem,że jest sporo wyjazdów,ale to nie tłumaczy słabej postawy zespołu.po pięciu kolejkach 1punkt,to trochę kiepsko panie trenerze

autor: ~kibic 2012-09-24 09:21:22

avatar sytuacja kadrowa na tych meczach nie byla zaciekawa. Mysle ze w koncu zespol zacznie wygrywac w najblizaszych meczach

autor: ~anonim 2012-09-24 19:14:27

avatar taaa w nastepnych meczach... chce zauwazyc ze teraz czekaja nas sniardwy wiec o wygrana bedziemy jeszcze musieli co najmniej tydzien pocvzekac

autor: ~zawodnik 2012-09-25 00:35:28

avatar obys sie nie zdziwil

autor: ~anonim 2012-09-26 21:12:53

avatar ŚNIARDWY ORZYSZ-ROMINTA GOŁDAP 1-0 ,W PUCHARZE ,TO DAJE DO MYŚLENIA!!

autor: ~eheh 2012-09-27 19:51:09

avatar rominta skladem D grała chyba

autor: ~rominta 2012-09-27 20:36:14

avatar Rominta faktycznie nie najsilniejszym, ale z 15 zawodnikow ktorzy grali 13 figuruje w skladzie pierwszej druzyny na stronie rominty!

autor: ~eheh 2012-09-27 23:37:22

avatar mysle ze orzysz powinien medale za to dostac od platiniego , tak się szczycą :D

autor: ~KSOM 2012-09-28 20:03:34

avatar Ciekawe kiedy my ogramy kogoś z 4 ligi.;) 2060!

autor: ~wodz 2012-09-29 14:07:13

avatar spokojnie wygramy z orzyszem oni slabi na wyjezdzie a z goldapia pewnie fuksem wygrali.bedzie 4:0 dla nassssss

autor: ~miwar 2012-09-29 21:04:38

avatar wygramy 3:0 z orzyszem

autor: ~kibic 2012-09-30 19:20:44

avatar OLIMPIA MIŁKI-ŚNIARDWY ORZYSZ 0-4

autor: ~hahaha 2012-09-30 20:22:09

avatar 4:0 tylko nie w ta strone! Bolesna lekcja co?

autor: ~prostki 2012-09-30 20:35:33

avatar jak orzysz gral?my 3:1 w szczytnie

autor: ~skiba 2012-09-30 20:37:49

avatar Nie ma co ukrywać, z drugiej połowie chyba graliśmy o jednogo mniej. Pełna dominacja Śniardw;/

autor: ~;p 2012-09-30 20:55:08

avatar a co orzysz tak wymiata?czy bramki szczesliwe?

autor: ~miłki 2012-09-30 23:06:52

avatar po prostu orzysz wygrał moze nie zasluzenie az tyle ale ok nic wielkiego nie graja a ten ich trener Lipowski to dno zreszta cala druzyna jak i kibice widac ze wioska niech sie cieszy z 3 pkt, no i w orzyszu bawi się wioska a zreszta śniardwy co to kórwa jest

autor: ~do miłki 2012-09-30 23:16:35

avatar brawo debilu super komentarz tylko kurwa nie kórwa.A Śniardwy Twoj Pan jest!

autor: ~;p 2012-09-30 23:29:50

avatar miłki jestem ciekaw czy Ty byłes na tym samym meczu;))

autor: ~anonim 2012-10-01 09:59:04

avatar Panowie nie ma co sie wyzywać i kłucić. Orzysz zagrał naprawdę dobre spotkanie i tyle. To,że sędzia robił cyrk to inna sprawa. Brawo Orzysz i powodzenia, a My cóż gramy dalej

autor: ~olimpia 2012-10-01 16:01:55

avatar "miłki " to podszywka , nikt od nas nic takiego nie pisał. Kibice jak to kibice, nie ma co o nich mówić. Co do gry Orzysza to byli o niebo lepsi.

autor: ~andrew 2012-10-01 23:12:31

avatar dzieki adminie ,że wspaniałomyslnie kasujesz mój wpis.jeszcze raz powtarzam niech szanowny pan trener biznesmen zajmie sie lepiej swoja szkółką,może tam będzie odnosił sukcesy

autor: ~Trener 2012-10-02 22:08:18

avatar Jak chcesz porozmawiać to przyjdź na jeden trening, specjalnie po nim zostanę i porozmawiam z Tobą bo zaczynasz mnie delikatnie wqrwiać z tym biznesmenem - jak masz problem to już mówiłem zostań biznesmenem i Ty załóż swoją szkółkę ! Bo gówno wiesz co się dzieje w zespole a ciągle pijesz w moją osobę.

autor: ~andrew 2012-10-02 22:48:39

avatar po pierwsze nie jesteśmy na ty,a po drugie nie mam problemu z tym aby zostać biznesmenem,ponieważ wystarcza mi to co mam.proponuje tonować emocje,bo to nie zdrowe.ale szacunek,że podjął sie pan prowadzenia zespołu

autor: ~Administator 2012-10-02 23:06:32

avatar Andrew, zdecyduj się w końcu komu kibicujesz bo już zaczynasz działać mi na nerwy swoimi wpisami. Nie było Cie na żadnym meczu jak dotąd a najwięcej krytykujesz i komentujesz. Jak masz jakiś problem to powiedz a nie obrażasz ludzi.

autor: ~andrew 2012-10-02 23:20:24

avatar jeżeli adminie masz trochę pokory to twoje wpisy sa żenujące.nikogo nie obrażam,kibicuję olimpii całe życie i tak bedzie.a to że nie mogę być na meczch to niestety nie moja wina

autor: ~kibic1 2012-10-03 01:37:09

avatar jak nie ma cie na meczach to zamknij morde i daj mu trenowac! Nie potrzebujemy takiego gadania i takiego pier*olenia

autor: ~andrew 2012-10-03 23:14:56

avatar to ty zamknij morde.taka jest prawda,że nie ma żadnej gry, nie ma frekwencji na treningach.wszystko się sypie.ja nie piszę ,aby sobie popisać,tylko chcę aby olimpia miała klub który normalnie funkcjonuje.a nie boryka się cały czas z problemami

autor: ~aaaaa 2012-10-04 18:34:26

avatar Nie ma ludzi do gry. Obecna kadra jest za mala. Do tego jeszcze nie wszyscy moga byc na kazdym treningu bo pracuja albo studiuja. Wiec andrew jak chcesz pomoc to przyjdz trenowac i wez ze soba kilka osob a nie tylko jeczysz

autor: ~Trener 2012-10-06 18:07:43

avatar
To jak Ci wystarcza to co masz to skończ swoje słodkie gadanie ! Bo ja nie pisze co robisz w życiu a Ciebie widzę żal dupę ściska ! Kolejna rzecz to mógłbym zostawić drużynę i dziś ale ogólnie nie lubię uciekać od problemów tylko je rozwiązywać a na to aby tu zrobić coś dobrego trzeba czasu. A jak chcesz aby klub dobrze funkcjonował to przyjdź i pomóż a nie tylko krytykujesz. Moje emocje - moje zdrowie za bardzo się mną interesujesz, proponuje odpuścić.

autor: ~KIBIC 2012-10-06 19:40:19

avatar TERAZ W BOŻYM ZAŚ BATY????????????????

autor: ~anonim 2012-10-06 21:47:59

avatar Andrew...Dzbanie ogarnij się!!!

autor: ~andrew 2012-10-07 12:38:42

avatar prawda zagalopowałem,przepraszam Trenera za niektóre moje komentarze.poza tym daleki jestem od interesowania się jak pan to ujął.czasami konstruktywna krytyka może dać lepsze rezultaty.widze,że chce pan zrobić coś dobrego itaki ludzi trzeba cenić.dlatego życzę cierpliwości i powodzenia w osiąganiu dobrych wyników.

autor: ~Trener 2012-10-07 17:50:13

avatar
po takim dniu jak dziś mam chęć podziękować za wszystko ale ja wierze że odbijemy się, że znajdzie się jeszcze parę osób do gry i będą wyniki dla Nas !!!

autor: ~anonim 2012-10-07 18:17:38

avatar tak jest! bo chyba obecnie zespol opiera sie tylko na 5-6 zawodnikach. tak to wyglada z boku

autor: ~andrew 2012-10-07 23:00:57

avatar spokojnie trenerze,ja wiem,że to dla pana nowe doświadczenia.może być tylko lepiej jeszcze więcej pracy i mobilizacji w drużynie i musza być wyniki.powodzonka