• autor: admin, 2013-05-19 18:45

Pechowy walkower z powodu niedopatrzenia kartek u zawodnika gospodarzy.

Olimpia Miłki 0-3 Salęt Boże

Na boisku 3-3, opis meczu :

Pogoda tego dnia była bardzo upalna, temperatura ponad 30 stopni. Na stadionie przy ulicy Szkolnej zgromadziło się liczne grono sympatyków futbolu. Pierwsze minuty to grozne ataki gospodarzy, którzy przeważali w pierwszych 20 minutach. Olimpia jednak grała, a przeciwnicy strzelali. Dwie akcje, zagubiona obrona gospodarzy i mamy 0-2. Po przerwie kolejną bramkę dorzucili goście. Kolejne minuty drugiej połowy to ataki Olimpii, Gwiazdowski w polu karnym rywali zostaje popchnięty na murawę, a główny arbiter wskazuje na jedenasty metr. Do piłki podchodzi Igor Makaruk i pewnym strzałem technicznym pokonuje bramkarza Salętu. Olimpia ruszyła do boju i uwierzyła, że może zdobyć punkty w tym meczu. Kolejne grozne ataki Olimpii, po jednym z nich Gwiazdowski znajduje się "oko w oko" z bramkarzem i nie myli się, zmieniając wynik na 2-3. Około 83 minuty po pięknej piłce od Igora Makaruka, Gwiazdowski poraz kolejny "sam na sam" z bramkarzem gości i pewnym lobem pokonuje golkipera Salętu. Przy stanie 3-3 piłkarze Salętu stworzyli jeszcze jedną grozną sytuację, po której piłka uderzyła w poprzeczkę. Olimpia zaś mogła strzelić gola po 3 punkty, jednak zabrakło dokładności. Pierwsze punkty drużyny z Miłek w rundzie wiosennej, miejmy nadzieję, że nie ostatnie ! Podziękowania kibicom i drużynie przeciwnej za dobry mecz.