olimpia-mragowia

• autor: admin, 2013-05-26 18:56

3 punkty!

Olimpia Miłki 2-1 Mrągowia II Mrągowo

Około 20-stopniowa pogoda nie utrudniała piłkarzom w rozgrywaniu zawodów. Pierwsze minuty to przewaga gospodarzy, którzy częściej atakowali na bramkę rywali. Około 20 minuty, po jednej z akcji gości piłka wychodzi za linię końcową i mamy rzut rożny. Po wybiciu piłki przez gospodarzy piłka ląduje na przedpolu, gdzie ładnym uderzeniem popisuje się zawodnik gości i zmienia wynik na 0-1. Około 40 minuty prostopadła piłka do napastnika gospodarzy i Bochenek pewnym strzałem w długi róg pokonuje bramkarza gości. Arbiter główny tego dnia pozwalał grać ostrzej, nie przerywał każdej akcji przy "przepychankach" i lekkich faulach.

Do przerwy 1-1.

Olimpia po przerwie mogła strzelić bramkę na 2-1 z rzutu karnego, lecz golkiper gości wyczuł intencje Makaruka. Około 60 minuty Miłczanie podwyższają jednak wynik na 2-1, kolejną bramkę zdobywa Mariusz Bochenek, pewnym strzałem w długi róg. Bramkarz Mrągowii II był bezradny.Kolejną bramkę około 70 minuty mógł dorzucić Bochenek w starciu "oko w oko" z mrągowskim golkiperem, lecz bramkarz przytomnie interweniował zostawiając nogę przy strzale w długi róg. Ostatnie 10 minut to przewaga gości, którzy próbowali za wszelką cenę wyrównać, jednak pewna tego dnia obrona Miłczan nie dała się zaskoczyć. Podziękowania rywalom za dobre zawody!