Jurand Barciany 3-2 Olimpia Miłki

• Komentarzy [22]
  • czytano: [1412]

autor: ~gh 2013-09-09 20:18:50

avatar Brawo Olimpia. Bardzo dobry mecz. W tym roku chyba będziemy walczyć o awans. Straciliśmy co prawda tyle samo bramek co w poprzednim meczu ale już o jedną więcej strzeliliśmy. W następnym meczu już będzie 3:3 a potem już tylko zwycięstwo. Strach pomyśleć jakie zwycięstwo odniesiemy na koniec sezony przy takim postępie.

autor: ~gj 2013-09-10 11:20:03

avatar o awans do b-klasy bedziecie walczyc :)

autor: ~do gj 2013-09-10 21:25:09

avatar o Twoja matke heheheheheszky

autor: ~anonim 2013-09-15 17:55:47

avatar i znów w plecki :P

autor: ~jojo 2013-09-15 19:54:03

avatar ze srednią wieku 18 lat w druzynie nie ma co sie dziwic : ) prostki zbyt mocne, a poprzednie mecze przy dobrym ukladzie i odrobinie szczescia ppowinno byc 6 pktow a nie zero : ) pozdro

autor: ~anonim 2013-09-16 06:35:40

avatar no srednią wieku 18 na pewno nie macie pozdro

autor: ~ds 2013-09-16 10:40:40

avatar Olimpia powoli osiąga należne jej miejsce czyli dno tabeli. Nic w tym roku jej nie uratuje. Cóż może w B-klasie sobie lepiej poradzą. Tak to jest jak nie potrafi się wymienić 2podań. Od następnego meczu radze zmienić taktyke i od 1minuty grać na czas w końcu korzystnego wyniku trzeba bronić.

autor: ~do ds 2013-09-16 16:19:07

avatar dobre dobre "bronic wyniku"

autor: ~anonim 2013-09-16 16:20:56

avatar prostki powinni po 1 polowie spokojnie prowadzis 6albo 7:1 a mecz powinien sie zakaczyc tak 10:1 by bylo najsprawiedliwiej nie oszukujmy sie

autor: ~andrew do ds 2013-09-18 00:05:33

avatar nie wiem komu kibicujesz ale twój wpis jest żenujący.w olimpii zmieniło sie wszystko trener,zawodnicy.daj szansę tym młodym chłopakom oni moga spaść z tej a klasy,ale niech grają i nabieraja umiejętności.w dupie z ta rywalizacją

autor: ~ds 2013-09-18 21:47:12

avatar Nabierają doświadczenia w lidze podwórkowej. Powodzenia. Kiedyś coś Olimpia znaczyła, grali w okręgówce i to z całkiem niezłym skutkiem a teraz nie ma nic. Nie ma wyników ani gry. Od następnego meczu gra na czas od 1minuty i będą punkty a może jeszcze uda się przypadkiem strzelić bramke.

autor: ~anonim 2013-09-19 15:21:42

avatar hahahahahah

autor: ~ds 2013-09-19 17:50:53

avatar taka prawda nie da sie wywalczyć inaczej punktów niż zapierdalać przez pełne 90minut. Niezależnie od przeciwnika i klasy rozgrywkowej wszędzie trzeba punkty wybiegać. Trzeba jeździć na tyłkach inaczej się mecze przegrywa. Także więcej biegać i więcej trenować a wyniki przyjdą.

autor: ~mazurski 2013-09-19 19:55:02

avatar Olimpia kiedyś coś znaczyła, ale był człowiek który był odpowiedzialny za cały klub... jest problem nawet ze sprawami przygotowania boiska przed meczem. To nie jest ta sama Olimpia co kiedyś i nigdy nie będzie. Obecnie w pierwszym składzie gra 70% juniorów z małym wsparciem zawodników doświadczonych. Jest ciężko, ale punty w końcu się pojawią. Może będziemy znów walczyli o utrzymanie, ale powinniśmy dać radę.

autor: ~ds 2013-09-19 20:09:26

avatar Ciężko będzie się utrzymac jeżeli spadają 4drużyny. Małe szanse niestety, ale próbować warto.

autor: ~lukasz 2013-09-20 22:53:52

avatar olimpia jutro 3 punkty

autor: ~anonim 2013-09-21 10:03:06

avatar a czemu spada 4 druzyny

autor: ~do anonim 2013-09-21 16:57:40

avatar Jest to bardzo proste czemu. Od następnego sezonu następuje rewolucja w 2lidze gdzie nie będzie już 2grup po 18 zespołów tylko jedna grupa 18zespołowa. W związku z tym automatycznie trzeba zrobić rewolucje na innych szczeblach.

autor: ~anonim 2013-09-21 18:40:06

avatar noto ile dguzyn awansoje

autor: ~ds 2013-09-22 18:15:15

avatar no to w końcu sięgneliśmy dna. Zero punktów i ostanie miejscew tabeli. Brawo Olimpia oby tak dalej.

autor: ~ds 2013-09-22 18:15:51