Olimpia Miłki - strona nieoficjalna

Jak oceniasz poziom rozgrywek?

• autor: admin, 2014-05-13 02:10

Ciąg niepowodzeń

Olimpia Miłki jest klubem, który w "A klasie" ma problemy co sezon. Determinacja przy kluczowych meczach pomaga jednak Miłczanom utrzymać się w lidze. Jednak czy na taki scenariusz liczą kibice, piłkarze oraz reszta zainteresowanych ? Bardzo kłopotliwe jest, gdy z sezonu na sezon, z rundy na rundę, jest się blisko końca. Ciągłe stąpanie na krawędzi A klasy i B klasy pewnie niektórym wydaje się frustrujące. "Gdzie jest stara Olimpia" ? - mówią starsi piłkarze klubu, który był mocną drużyną ligi okręgowej. W jednym z sezonów Olimpia była na siódmym miejscu, będąc najmniejszą miejscowością w V lidze. Jednak co z tego mamy teraz ? Diametralnie zmieniający się skład nie może podołać zadowoleniu kibiców, którzy starają się jak mogą. Nawet nie wiemy kiedy utworzyli swoje ugrupowanie, jednak wspierają nas co mecz.

Punkty zdobywane są tylko w meczach, w których przeciwnik jest tak samo wymagający jak Olimpia.

Myślę, że chodzi tylko o dwie kwestie - doświadczenia oraz umiejętności. To nic, że to A klasa, ale czołowe drużyny znają podstawy opanowania piłki, przyjęcia oraz mądrego rozegrania. Ciężko mówić kogo to wina, czy trenera, który ma takich a nie innych zawodników, czy może samych zawodników, gdyż po prostu za późno zaczęli swą przygodę z piłką. Nawet w A klasie drużyny, które są "w czubie" składają się z piłkarzy, którzy trenują kilkanaście lat.

Prosiłbym też o kwestię zrozumienia. Nie znam drużyny, w której tak diametralnie zmienia się czołowa jedenastka oraz od której co sezon odchodzi 3 czołowych graczy. Często myślę - jakby pozbierać ich wszystkich, tych doświadczonych, którzy odeszli... Na pewno było by lepiej. Jednak nie ma ich i trzeba grać tymi ludźmi, którzy są i się starają. Może wyniki przyjdą za rok, dwa lub pięć ?

Runda wiosenna, 3 mecze pod rząd przegrane, każdy wydawał się w zasięgu ręki, gdyż przychodzimy na mecz z myślą o trzech punktach. Jednak ciągle czegoś brakuje. Bardzo chcemy przyjść na mecz Olimpii, w którym zostanie zaakcentowany potencjał tej drużyny. Kibice chcą zwycięstw równie mocno jak piłkarze.

Przed nami kolejny mecz, tym razem w derbach powiatu giżyckiego zmierzymy się z drużyną Startu Kruklanki. Miejmy nadzieję, że liczba oczek w tabeli powiększy się.

autor: ~mw 2014-05-13 17:33:27

avatar Oby. Powodzenia

autor: ~MW 2014-05-14 16:29:00

avatar dacie rade wiecej koncentracji w meczu i bedzie ok

autor: ~ja 2014-05-16 12:53:23

avatar Piszecie że w drużynie nie ma zgranie itp. przecież ten trener z prezesem rozwiązali drużyne młodziezową zeby grali oni w seniorach ci mlodzi grali ze soba i z tym trenerem dobre pare lat a ze doloczylo kilka nowych osob to nie ma mowy o nie zgraniu:( albo zawodnicy sa słabi albo Trener ktory juz raz mial doczynienie z seniorami i nic mu nie wyszło!! wiec nie ma co grzac stołkow tylko innym dawac sie wykazac:)

autor: ~lukas 2014-05-16 23:23:40

avatar wykaz sie

Autor: Treść:pozostało znaków:

Orzeł Czerwonka 2:2 Kowalak Kowale Oleckie
Pogoń Banie Mazurskie 2:1 Tytan Łankiejmy
Orkan Sątopy Samulewo 6:1 KS Łabędnik
Tęcza II Biskupiec 3:1 Olimpia Miłki

Śniardwy II Orzysz - Olimpia Miłki
KS Łabędnik - Tęcza II Biskupiec
Tytan Łankiejmy - Orkan Sątopy Samulewo
Kowalak Kowale Oleckie - Pogoń Banie Mazurskie

brak zdjęć

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Tęcza II Biskupiec 3:1 Olimpia Miłki
2015-09-27, 14:00:00