• autor: admin, 2014-08-30 19:31

Derby na remis:

Mazur Wydminy 1-1 Olimpia Miłki

Opis meczu w rozwinięciu

Pogoda tego dnia była korzystna do gry. Początek spotkania z lekką przewagą przyjezdnych, którzy oddali dwa strzały na bramkę gospodarzy, jednak okazały się one niecelne. Późniejsze minuty to wyrównana gra oraz badanie przeciwnika. Około 23 minuty po ładnej akcji lewą stroną, Tołwiński dośrodkowuje do Kosakowskiego, który strzałem głową z pola karnego zmusza Wydmińskiego bramkarza do kapitulacji. 0-1. 10 minut później swoje "5 minut" miał Mazur. Po wyrzucie z autu boczny obrońca dośrodkowuje do napastnika, który obracając się w polu karnym umieszcza futbolówkę w bramce przyjezdnych. Remis do przerwy.

Druga połowa wyrównana. Obie drużyny atakowały i próbowały podwyższyć rezultat, jednak bezskutecznie. Dużo siły i walki włożyli piłkarze obu drużyn w owe 45 minut. Derby powiatu giżyckiego były dobrym widowiskiem, oby wiosną było podobnie.